Lokalna Grupa Działania
Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska
ul. Orkana 1, 34-730 Mszana Dolna
(Budynek przy światłach kierunek Lubomierz naprzeciwko cukierni Potaczek)
Godziny pracy biura: od 7:30 do 15:30

OFERTY PRACY

Opublikowano 2022-09-01  22:21:00

Oferta Pracy Kierownik-Wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej – do pobrania 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Kierownik – Wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej  została wybrana Pani Paulina Knapik zamieszkała Wilkowisko. Kandydatka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu. Predyspozycje, umiejętności, wiedza oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe predysponują Panią Paulinę Knapik do objęcia ww. stanowiska.

 

Opublikowano 2022-10-03  19:15:03

Oferta Pracy Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej – do pobrania

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej  została wybrana Pani Magdalena Puchała zamieszkała Wilczyce. Kandydatka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu. Predyspozycje, umiejętności oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe predysponują Panią Magdalenę Puchałę do objęcia ww. stanowiska.

 

Opublikowano 2022-10-10  17:54:00

Oferta Pracy Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej – do pobrania

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej  została wybrana Pani Anna Kołodziejczyk zamieszkała Łętownia. Kandydatka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu. Predyspozycje, umiejętności oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe predysponują Panią Annę Kołodziejczyk do objęcia ww. stanowiska.

 

Opublikowano 2023-01-18  18:01:00

Oferta Pracy Opiekun Wspomagający – Sprzątaczka w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej – do pobrania

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Opiekun wspomagający  – Sprzątaczka w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej  została wybrana Pani Agnieszka Róg zamieszkała Mszana Dolna Kandydatka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu.

 

Opublikowano 2023-07-10  19:20:00

Oferta Pracy Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej – do pobrania

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego w Mszanie Dolnej  został wybrany Pan Tadeusz Golonka zamieszkała Limanowa. Kandydat spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu. Predyspozycje, umiejętności oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe predysponują Pana Tadeusza Golonkę do objęcia ww. stanowiska.

 

 

 

PROJEKT MOWES - ANIMACJE DLA DZIECI PROJEKT MOVES - GASTROLUBOGOSZCZ PROJEKT MOVES -gastroOSPrzęt
Skip to content