EkoOSP Kasinka Mała

W dniu 16.02.2021r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej  odbyło się wręczenie nagród w ramach konkursu plastycznego na najlepsze inicjatywy ekologiczne  zorganizowanego  przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kasince Małej.

Nagrodzono 12 konkursowych prac, które znalazły się w kalendarzu ekologicznym OSP Kasinka Mała na rok 2021.
Nagrody – hulajnogi i kalendarze – wręczyli uczestnikom konkursu: Prezes i Naczelnik OSP Kasinka Mała oraz Dyrektor ZPO.

Wyrazy wdzięczności Pani dyrektor ZPO w Kasicne Małej za możliwość przeprowadzenia w szkole naszego konkursu oraz za udostepnienie sali do wręczenia nagród oraz Pani Justynie Łazorko – za pomoc w przygotowaniu i rozpowszechnieniu informacji o konkursie wśród dzieci  – przekazują kasinczańscy strażacy – ochotnicy.
Wszystkie prace wykonane przez uczestników konkursu oraz listę nagrodzonych osób można obejrzeć na Facebooku OSP Kasinka Mała  https://pl-pl.facebook.com/OSPKasinkaMala/ oraz na stronie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska www.lgd-mszana.pl.

Konkurs przeprowadzony był w ramach operacji pt. „EkoOSP- działania na rzecz ochrony środkowiska i przeciwdziałania zminanom klimatu” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej  w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska obejmującej Gminy Mszana Dolna, Miasto Mszana Dolna oraz Gminę Niedźwiedź.

Marek Szczypka – Prezes OSP Kasinka Mała

GALERIA